Informace o domu a lokalitě

Malebná vesnička Chayofa se nachází v krásné krajině s výhledem na hory a oceán. Pěšky se dostanete do několika restaurací, obchodu s potravinami, do místního Jungle parku, nebo na tenisové a paddle kurty. Dům je ideální pro rodiny, páry nebo skupiny přátel, kteří hledají klidné a relaxační místo pro svou dovolenou. 

Chayofa se nachází přibližně 7 km od krásných slunečných pláží, proto doporučujeme zajistit si vůz, případně využít místní taxislužby nebo autobus. Za chviličku se dostanete na vyhlášené Playa de las Américas, Playa del Duque, Playa Fanabé a další. Nedaleko si můžete užít vodní radovánky v proslaveném Siam parku.

Dům je rozdělen na dvě části se samostatnými vstupy. Je možné pronajmout si dolní patro se zahradou a bazénem. V době vašeho pobytu bude horní polovina domu uzavřená. 

 Fotogalerie domu

V dolním patře se nachází kuchyň s obývacím pokojem a jídelním stolem, odkud francouzskými okny pohodlně vejdete do krásné tropické zahrady s vyhřívaným bazénem a grilem. Jsou zde tři komfortně vybavené ložnice s velkými vestavěnými skříněmi a dvě koupelny.